Бөлім

ҚР ДСМ СЭБК "ҰЛТТЫҚ САРАПТАМА ОРТАЛЫҒЫ" ШЖҚ РМК ФИЛИАЛЫ

АЛМАТЫ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

Талдықорған қаласы, Сланов көшесі, 85 а 

8 (7282) 30-91-78

Аты-жөні

Лауазымы

Жұмыс телефоны

Email

Манкеев Асхат Мұратұлы
Директор
8 (7282) 30-93-94
Almoblscee1@mail.ru

Ержан Ембергенұлы Тәңірбергенов

Директордың орынбасары
8 (7282) 30-90-89
Almoblscee1@mail.ru

Бөлімшесі

Лауазымы

Аты-жөні

Жұмыс телефоны

Email

Мекен жайы

1 Ескелді
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Әбілов
Теңізбек
Өнербекұлы
8 (7283) 67-90-48,
8 (7283) 40-04-27
eskeldi_scee@mail.ru Қарабұлақ ауылы,
Әуезов көшесі, 5
2 Қаратал
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Рысбекова
Жұлдыз
Сүйінбайқызы
8 (728342) 3-26-86,
40-10-71
karatalskoe-ses@mail.ru Үштөбе қ.,
Рысқұлов көшесі, 15
3 Панфилов
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Нұрғожин
Замир
Уразович
8 (7283) 15-09-36,
8 (7283) 40-10-75
Panfilov_scee@mail.ru Жаркент қаласы,
Жансүгіров көшесі, 103
4 Қапшағай
қаласындағы
аудандық бөлім
Бастығы Шәріпова
Нұржан
Акымжановна
8 (7277) 27-90-23,
8 (7277) 24-53-50,
8 (7277) 40-05-41
kapshagai_scee@mail.ru Қапшағай қаласы,
мкр.5, ғимарат.1, 2-тармақ
5 Ақсу
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Алшынбаева
Сымбат
Болатқызы
8 (7283) 22-20-23,
8 (7283) 40-09-52
aksu.ses@mail.ru Жансүгіров ауылы,
Желтоқсан көшесі, 1
6 Еңбекшіқазақ
аудандық
бөлімшесі
Бастығының м.а Кудьров
Данияр
Кайратович
8 (72755) 307-49-62,
8 (7275) 40-05-24
enkaz_csee@mail.ru Есік қаласы,
Жаманқараев көшесі, 75А
7 Кеген
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Қанайбекова
Рита
Бектұрсынқызы
8 (7277) 72-22-00,
8 (7277) 40-10-76
raiymbek_scee@mail.ru
Кеген ауылы,
Қонаев к - сі, 123
8 Іле
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Медетов
Нариман
Орынбасар
8 (7275) 22-16-49,
8 (7275) 40-00-37
ili-ses@mail.ru Өтеген батыр кенті,
с. Қолдасов көшесі, 8а
9 Сарқан
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Смағұлов
Арман & nbsp;
Маратұлы

8 (7283) 92-13-63,
8 (7283) 97-90-30,
8 (7283) 40-10-78

sarkand_ses@mail.ru Сарқан қ.,
Тәуелсіздік көшесі, 124
10 Балқаш
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Тлеубай
Інкар
Даниярқызы
8 (7273) 39-11-62,
8 (7273) 40-07-17
balhash_csee@mail.ru Бақанас ауылы,
Рысқұлов көшесі, 85А
11 Кербұлақ
аудандық
бөлімшесі
Бастығының м.а
Отарбаева
Жадыра
Шарипбаевна
8 (7284) 03-21-69,
8 (7284) 07-90-19
kerbulak-ses@mail.ru Сарыөзек ауылы
Рысқұлов көшесі, 64
12 Райымбек
аудандық
бөлімшесі
Бастығының м.а
Бескемпірова
Райхан
Серікқызы


Нарынқол ауылы,
Жандосов к-сі, 14
13 Талғар
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Сабиров
Расул
Хамитұлы
8 (7277) 54-16-07,
8 (7277) 40-10-79
talgar_scee@mail.ru Талғар қаласы,
Рысқұлов көшесі, 61
14 Көксу
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Жунисов
Даулет
Абдибекович
8 (7283) 84-24-73,
8 (7283) 40-10-74
koksu-ses@mail.ru Балпық би кенті,
Измаилов көшесі, 7
15 Алакөл
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Биболатова
Сәуле
Айтқазынқызы
8 (7283) 33-41-84,
8 (7283) 40-09-44
alakol_csee@mail.ru Үшарал қаласы,
Төле би көшесі, 185
16 Текелі
қаласының
аудандық
кеңсесі
Бастығы Бос орын
8 (7283) 54-10-54,
8 (7283) 40-10-73
tekeli-ses@mail.ru Текелі қаласы,
Шәмші Қалдаяқов көшесі, 43/2
17 Қарасай
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Ким
Константин
Викторович
8 (7177) 12-14-01,
308-00-15
karasai_see09@mail.ru Қаскелең қаласы,
Абылай хан к-сі, 44
18 Жамбыл
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Назымбекова
Жанар
Шалбаевна
8 (7277) 02-16-82,
8 (7277) 07-90-52
zhambyl_scee@mail.ru Ұзынағаш ауылы,
Бәйдібек би көшесі, 191
19 Ұйғыр
аудандық
бөлімшесі
Бастығы Хавайдулаев
Мурат
Марленович
8 (7277) 82-50-84,
8 (7277) 40-10-80
uygur_scee1@mail.ru Шонжы кенті,
Абразаков көшесі, 34